innogy Polska S.A.

Specjalista ds. Zarządzania Serwisami Internetowymi

innogy Polska S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

#TOJASNE
że mamy dla Ciebie

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • 2 premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)
  • extra gotówka na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • konkursy pracownicze

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie. Jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Holandii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech oraz oczywiście w Polsce.  Jeśli jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole? Nie mogłeś trafić lepiej! Poznaj nas!

to globalna
liczba naszych pracowników
to liczba pracowników
innogy w Polsce
to liczba
oddziałów
w Polsce
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie zadania dla Ciebie mamy!

  • zarządzanie treściami na stronach internetowych innogy w narzędziach CMS (Sitecore, Bolt)
  • projektowanie i wdrażanie nowych podstron serwisów we współpracy z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi
  • kontrola jakości treści wprowadzanych na stronach i serwisach
  • programowanie i wdrażanie reguł dla serwisów z wykorzystaniem narzędzi Marketing Automation
  • przygotowywanie testów A/B w narzędziu Google Optimize
  • analiza zachowań użytkowników i optymalizacja zastosowanych na stronach i serwisach rozwiązań
  • koordynacja zmian wprowadzanych na stronie przez dział IT oraz dostawców zewnętrznych, tworzenie wymagań i specyfikacji pod prace deweloperskie

Kogo poszukujemy? Osoby która:

  • posiada co najmniej 1,5 roku doświadczenia w zarządzaniu treściami serwisów WWW
  • dobrze zna HTML, CSS oraz JavaScript
  • posługuje się narzędziem Chrome DevTools
  • ma umiejętność analitycznego myślenia
  • zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • dobrze czuje się pracując w zespole nad wieloma projektami jednocześnie o zmiennych priorytetach
  • posiada podstawową znajomość zagadnień User Experience

mile widziane:

  • znajomość narzędzi Google: Optimize, Analytics, Tag Manager
  • podstawowa znajomość programów do obróbko grafiki (np. Photoshop)
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie lub magisterskie, preferowany kierunek: informatyka)
bottom

#TOJASNE

  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
  • kafeterię benefitów
  • ubezpieczenie na życie
  • świeże owoce w biurze, kawę/herbatę
  • dostęp do szkoleń
  • pokój relaksu
  • sekcje sportowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy