Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. zarządzania sprzedażą internetową

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DEMTECH Anna DemskaO firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DEMTECH Anna Demska

Bolesława Chrobrego 121

Toruń

DEMTECH to sklep, serwis i wypożyczalnia elektronarzędzi oraz maszyn budowlanych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki FESTOOL, Husqvarna Construction, TOPCON, Nivel System, RUBI, FOGO, Makita,  oraz wielu innych. Prowadzimy serwis gwarancyjny maszyn Makita i Husqvarna Construction, a także pogwarancyjny elektronarzędzi i maszyn spalinowych innych producentów. W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się m.in. maszyny ogólnobudowlane, sprzęt do prac wykończeniowych, a także maszyny ogrodnicze.

W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy młodej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań sprzedażowych na platformie demtech.pl
  • Przygotowanie nowych ofert na platformach aukcyjnych oraz w sklepie internetowym
  • Zarządzanie katalogami demtech.pl, w tym kanałami i kartami produktów
  • Komunikacja z biurem, dostawcami i odbiorcami
  • Planowanie, zarządzanie, optymalizacja płatnych kampanii marketingowych i narzędzi promocyjnych
  • Profesjonalna obsługa sprzedażowej infolinii przychodzącej, korespondencji e-mailowej
  • Udzielanie informacji o produktach, wyjaśnianie wątpliwości Klientów
  • Wprowadzanie i weryfikacja zamówień
  • Obsługa Klienta: zamówienia, zwroty, reklamacje
  • Monitorowanie konkurencji i dostosowanie podejścia, aby zapewnić nam pozycję lidera kategorii
  • Monitorowanie stanu i wskaźników konta demtech.pl; proaktywne ostrzeganie zespołu o problemach i odpowiednie ich rozwiązywanie
  • Analiza aktualnych danych sprzedażowych, współczynników konwersji i optymalizacja rozwoju produktów

Kogo szukamy:

  • Osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży internetowej
  • Osoby o bardzo dobrej organizacji czasu pracy, sumiennej i terminowej
  • Osoby dokładnej i szczegółowej, potrafiącej sprostać bardzo restrykcyjnym warunkom prowadzenia sprzedaży, jakie stawia rynek internetowy, mogącej pochwalić się:
    • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętnością pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość szkoleń z zakresu wiedzy o produktach
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Ubezpieczenie pracownicze PZU

Ogłoszenie archiwalne