Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania środowiskowego i jakością

Graffiti Studio Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Od 20 lat specjalizujmy się w produkcji poligraficzno-reklamowej o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność wprowadzając do oferty nowe usługi i produkty zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rosnącym potrzebom rynku, stale wdrażamy nowe technologie i uzupełniamy park maszyn o najnowocześniejsze urządzenia poligraficzne. Druk cyfrowy w połączeniu z tradycyjnym offsetem, sitodrukiem oraz fleksodrukiem pozwala nam jednocześnie realizować małe zamówienia jednostkowe oraz duże nakłady w atrakcyjnych cenach i ekspresowym tempie. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników zapewnia profesjonalną obsługę i dokłada wszelkich starań tworząc produkty o najwyższej jakości. Aktualnie firma zatrudnia ponad 150 osób.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie/aktualizacja dokumentacji systemowej ISO 9001, ISO 14001 a także innej dokumentacji wspierającej procesy wewnętrzne;
  • Przeprowadzanie auditów wewnętrznych zgodnie z harmonogramem audytów wg norm ISO 9001 oraz ISO 14001;
  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych przeprowadzanych w jednostce organizacyjnej;
  • Reklamacje do dostawców;
  • Nadzór nad gospodarką odpadami;
  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym;
  • Pozyskiwanie oraz wystawianie deklaracji Reach oraz ROHS i innych wymaganych przez Klienta deklaracji;
  • Nadzór nad kartami charakterystyk.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne;
  • Uprawnienia auditora wewnętrznego wg normy ISO 9001, ISO 14001;
  • Doświadczenie w przeprowadzanych audytach wg normy ISO 9001, ISO 14001;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji systemowej (procedury, instrukcje, wytyczne itp.);
  • Znajomość przepisów prawnych krajowych i UE dotyczących aspektów środowiskowych (np. dyrektywy REACH, RoHS)
  • Obsługa komputera/programów MS Office;
  • Mile widziana znajomość standardu FSC
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność podejmowania decyzji , samodzielność;
  • dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność
  • praca pod presją czasu;

Oferujemy:

  • praca w miłej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • pakiety świadczeń dodatkowych ( Multisport, ubezpieczenia  grupowe),
  • mnóstwo okazji do integracji z zespołem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy