Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zarządzania systemami ERP i BPM

Instal Kraków Spółka AkcyjnaO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Microsoft Excel

  • HTML

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów w zakresie wdrażania, rozwijania i konfiguracji systemów informatycznych.
  • Zarządzanie systemami informatycznymi (ERP, BPM oraz inne aplikacje, poczta, serwery itp.).
  • Projektowanie i administrowanie obiegami elektronicznymi dokumentów – workflow.
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych i oprogramowania.
  • Nadzór nad projektami wdrożeń systemów i oprogramowania lub ich modyfikacją, wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.
  • Wsparcie IT dla Zarządu spółki.
  • Tworzenie raportów z baz danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne.
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel.
  • Znajomość języka HTML i PHP.
  • Wiedza z administracji baz danych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP i BPM będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność współpracy z użytkownikami i orientacja na rozwiązywanie ich problemów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, efektywnego rozwiązywania problemów oraz syntetycznego prezentowania wyników.
  • Komunikatywność i wysoki poziom zaangażowania.
  • Mile widziana znajomość notacji BPMN.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce z polskim kapitałem notowanej na GPW.
  • Interesującą pracę, ciekawe zadania, możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia.
  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Instal Kraków Spółka Akcyjna

Początki organizacyjne Spółki sięgają marca 1950 r. Instal Kraków S.A. od lat wykorzystuje posiadaną wiedzę, zdobyte doświadczenie i kompetencje realizując skomplikowane zadania dla potrzeb nowoczesnego przemysłu, infrastruktury i środowiska. Pod hasłem „Ujarzmiamy żywioły” zrealizowała setki obiektów, takich jak oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, zakłady produkcyjne, huty, rafinerie oraz obiekty i instalacje dla energetyki. Była również wykonawcą licznych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szpitale, pływalnie, obiekty sportowe, szkoły i uczelnie wyższe. Obecnie działalność Spółki koncentruje się w obszarze usług budowlano-montażowych (w tym sprzedaż usług budowlano-montażowych na rynku niemieckim), działalności deweloperskiej (w tym zarządzanie, najem oraz dzierżawa posiadanych nieruchomości) oraz produkcji przemysłowej.

Specjalista ds. zarządzania systemami ERP i BPM, Kraków