Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Systemem Jakości

Enprom Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, nadzorowanie funkcjonowania a także udoskonalanie Systemu Zarządzania Jakością w firmie

  • Gwarantowanie zgodności SZJ z wymaganiami normy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i związanych z nimi działań korygujących i zapobiegawczych

  • Organizowanie szkoleń mających na celu zwiększenie świadomości pracowników w zakresie SZJ

  • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości

  • Współudział w zarządzaniu nad systemem jakości (tworzenie, weryfikacja, wdrażanie, doskonalenie i nadzorowanie procedur, procesów)

  • Inicjowanie, prowadzenie, koordynacja i weryfikacja działań zgodnie z przyjętym modelem zarządzania jakością

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, prawnicze lub techniczne

  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001

  • Certyfikat Pełnomocnika ds. ISO – mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

  • Nastawienie na doskonalenie i zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania

  • Bardzo dobra obsługa MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Stabilną pracę w dynamicznej, rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach merytorycznych

  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy