Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zarządzania Towarami

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Amica S.A. do Działu Zarządzania Towarami poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zarządzania TowaramiNumer ref.: ZT/10/2020

Główne zadania:

  • Bieżąca współpraca z dostawcami;
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych dostawców;
  • Wsparcie kupca / managera przy negocjacjach,  analiza porównawcza ofert;
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych w SAP dla grupy;
  • Tworzenie raportów w MS-Excel i prezentacji w MS-PowerPoint na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w projektach optymalizujących procesy zakupowe;
  • Wsparcie działu  w sprawach administracyjnych, odpowiedzialność za wewnętrzną i zewnętrzną korespondencję oraz dokumentację umów;
  • Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych spotkań, np. z dostawcami;

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów;
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office oraz znajomość  SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, dokładność oraz zorientowanie na cel;
  • Zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.
  • Wysokie umiejętności analityczne;

Ogłoszenie archiwalne