Specjalista ds. Zarządzania Transportem - Koordynator

EL-TRANS S.A.O firmie

  • Weteranów 100, 05-250 Radzymin, Polska, Weteranów 100, 05-250 Radzymin, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jedna z największych w Polsce, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa należąca do elitarnego klubu Gazel Biznesu wyróżnionych przez Dziennik Puls Biznesu, istniejąca na polskim rynku od 1997 r., poszukuje osób na stanowisko:

Główne zadania:

  • Zarządzanie flotą samochodową i podległymi kierowcami na trasach krajowych i międzynarodowych
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń transportowych
  • Optymalizacja kosztów transportu (nadzór i optymalizacja tras przejazdów)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi zleceniami (opóźnienia, sytuacje kryzysowe, awarie)
  • Monitoring pracy kierowców
  • Weryfikacja dokumentów związanych z obszarem działania
  • Przygotowywanie raportów dziennych nadzorowanej floty
  • Dbanie o sprawność i punktualność transportu
  • Dobór i optymalizacja myjni wewnętrznych cystern
  • Obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, średnie z zakresu logistyki lub pokrewne
  • Wiedza na temat transportu drogowego, znajomość przepisów celnych i finansowych w transporcie międzynarodowym
  • Praktyczna wiedza z zakresu organizacji transportu krajowego i międzynarodowego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców
  • Znajomość  języka angielskiego lub/ i niemieckiego
  • Znajomość zagadnień przewozów cysternowych
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w warunkach presji
  • Komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz dbałości o szczegóły i jakość
  • Umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy