Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. zarządzania treścią w sklepie internetowym

VAN THORNO firmie

  • Sienna 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VAN THORN

Sienna 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sklepów internetowych z modą męską, damską oraz suplementami diety (www.vanthorn.pl, www.eleganckipan.com.pl, www.cavaccino.com, www.strefawitalnosci.pl)

  • wprowadzanie i opis produktów oraz aktualizacja ich cen

  • opisy kategorii i wpisy na blogu

  • obsługa platform takich jak: Ceneo i Allegro (dodawanie produktów, aktualizacja opisów oraz cen)

  • współpraca z fotografami, agencjami marketingowymi oraz IT obsługującymi sklepy

  • wdrażanie kreatywnych działań oraz szukanie rozwiązań ukierunkowanych na rozwój sklepów

  • terminowa aktywacja/aktualizacja ofert cenowych w sklepach

  • zgłaszanie i prowadzenie kampanii reklamowych

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i efektywnej współpracy

  • sprawdzanie poprawności i kompletności danych

  • terminowe, kompetentne a także rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • nie wymagamy znajomości platform ecomm

  • doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego lub podobnym

  • lekkie pióro oraz duża łatwość posługiwania się językiem polskim

  • znajomość zagadnień związanych z SEO oraz programu SEMSTORM

  • znajomość Google Analytics i Google Search Console

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

  • dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • pracę w biurze lub w trybie home office

  • elastyczne godziny pracy

  • praca w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem

  • pracę w małym zespole z miłą atmosferą

  • możliwości rozwoju

  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (najpierw okres próbny, później umowa na czas określony 12 miesięcy a później umowa na czas nieokreślony)

  • duże rabaty pracownicze na oferowane produkty

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

VAN THORN

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź nasze strony internetowe: nasze strony: www.vanthorn.pl, www.eleganckipan.com.pl www.cavaccino.com

Przewiń do profilu firmy