Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania wiedzą

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A.O firmie

  • Zegrze Południowe (pow. legionowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Tworzenie planów szkoleń i nadzorowanie ich realizacji oraz planów rozwoju zawodowego pracowników w oparciu o potrzeby zgłoszone przez kierowników jednostek organizacyjnych,
  • Opracowywanie regulaminów, procedur, instrukcji, wytycznych oraz rekomendacji
    w zakresie szkoleń,
  • Wdrażanie narzędzi oraz kształtowanie postaw pracowników w zakresie tworzenia kultury organizacji uczącej się,
  • Przygotowywanie i wdrażanie narzędzi HR umożliwiających wzrost kompetencji pracowników,
  • Wspieranie działań związanych z zarządzaniem wiedzą i kompetencjami w firmie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość procesów i narzędzi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu programów rozwojowych i szkoleniowych mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • Pracę w ciekawych projektach oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne