Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania własnością intelektualną

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w zakresie przygotowania dokumentacji związanej z bieżącą działalnością Zespołu Ochrony Własności Intelektualnej (administracja, przygotowanie szkoleń, prezentacji)

  • Wstępne przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowej wynalazków, wzorów użytkowych

  • Przeprowadzanie poszukiwań patentowych, badań w zakresie wzorów przemysłowych

  • Kontakt i korespondencja w zakresie własności intelektualnej

  • Realizacja innych zadań wynikających z bieżących potrzeb Działu Rozwoju

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 4-letni staż pracy udokumentowany świadectwami pracy

  • Doświadczenie w pracy zawodowej jako pracownik sekcji własności intelektualnej w centrum transferu technologii wyższej uczelni lub instytutu naukowego, w tym w: wykonywaniu badań stanu techniki, przygotowywaniu zgłoszeń patentowych w procedurach EPO/PCT/UPRP, współpracy z rzecznikiem patentowym

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, również w tematach technicznych; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość prawa patentowego

  • Znajomość pakietu MS Office - Word, Excel, Power Point

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Dostępność min. 3 dni w tygodniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację zadań

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć rozwoju

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW

  • Paczki na święta dla dzieci

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów