Ta oferta pracy jest nieaktualna od 568 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami

  • Racibórz, śląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGL CARBON POLSKA S.A. należąca do międzynarodowego koncernu SGL GROUP THE CARBON COMPANY - globalnego lidera w zakresie produkcji wyrobów z węgla i grafitu
    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Zakład w Raciborzu

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Współpraca i wsparcie dla Menadżera Sprzedaży w ramach przygotowania i realizacji transakcji handlowych w branży metalurgicznej
    • Koordynacja i realizacja zamówień klientów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe magisterskie o profilu ekonomicznym, handlowym lub pokrewnym
    • Znajomość INCOTERMS oraz przepisów wymaganych w międzynarodowych transakcjach handlowych
    • Wymagane doświadczenie - 3 lata pracy w obszarze sprzedaży
    • Czynna znajomość programu MS Office oraz modułu sprzedażowego systemu SAP (system preferowany) lub podobnego systemu ERP tej klasy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Dobra komunikacja, umiejętność współpracy oraz nastawienie na klienta
    • Rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Motywacyjne wynagrodzenie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
    w języku polskim i angielskim do dnia 15 lutego 2017 roku za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

    Prosimy o  umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych  osobowych
    (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)".