Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami

  • Racibórz, śląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SGL CARBON POLSKA S.A. należąca do międzynarodowego koncernu SGL GROUP THE CARBON COMPANY - globalnego lidera w zakresie produkcji wyrobów z węgla i grafitu
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zakład w Raciborzu

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Współpraca i wsparcie dla Menadżera Sprzedaży w ramach przygotowania i realizacji transakcji handlowych w branży metalurgicznej
  • Koordynacja i realizacja zamówień klientów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie o profilu ekonomicznym, handlowym lub pokrewnym
  • Znajomość INCOTERMS oraz przepisów wymaganych w międzynarodowych transakcjach handlowych
  • Wymagane doświadczenie - 3 lata pracy w obszarze sprzedaży
  • Czynna znajomość programu MS Office oraz modułu sprzedażowego systemu SAP (system preferowany) lub podobnego systemu ERP tej klasy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra komunikacja, umiejętność współpracy oraz nastawienie na klienta
  • Rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Motywacyjne wynagrodzenie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
w języku polskim i angielskim do dnia 15 lutego 2017 roku za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Prosimy o  umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych  osobowych
(Dz. U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się