Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, lidera w branży BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Zamówieniami z językiem niemieckim.
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. 190251/5303

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i rezerwacja zamówień w systemie SAP,
    • mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem w języku niemieckim,
    • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
    • kontrola nad obiegiem informacji,
    • kontrola nad dostępnością oraz dostawami z porozumieniu z partnerami biznesowymi,
    • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
    • nadzór nad dokumentacją.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - C1,
    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację - min. B1,
    • znajomość SAP,
    • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejetność analitycznego myślenia,
    • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju w obszarze zakupów.

    Oferta obejmuje:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
    • wiele ścieżek rozwoju zawodowego w oparciu o kompetencje,
    • szansę stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ciekawe szkolenia językowe,
    • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna czy karta sportowa,
    • dodatkowe dni urlopu.