Oferta pracy

Specjalista ds. zarządzania zapasami

Truvant Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Józefów 70, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Truvant Europe Sp. z o.o.

Nowy Józefów 70

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, raportowanie i analizowanie zapasów w łańcuchu dostaw

  • Budowanie dobrych relacji z dostawcami

  • Bieżąca analiza potrzeb produkcyjnych

  • Aktywne współtworzenie procesu zarządzania zapasami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: logistyka, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji)

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wiedzę z zakresu logistyki i systemów JIT, FIFO, ERP

  • Znajomość rozwiązań związanych z zarządzaniem zapasami pod potrzeby produkcyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

  • home office hybrydowy

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami

3

Weryfikacja i wybór kandydatów

4

Kontakt z wybranymi kandydatami

Zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Mamy wdrożony projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób niepełnosprawnych na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.