Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Zapasami

Żabka Polska

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie dostaw towarów handlowych do Centrów Logistycznych

  • Tworzenie prognoz, estymacji i analiz w obszarze zarządzania zapasami

  • Weryfikowanie dostępności towarów w Centrach Logistycznych oraz sklepach

  • Składanie zamówień do dostawców

  • Ścisła współpraca w zakresie realizacji polityki handlowej z innymi działami Spółki

  • Tworzenie i weryfikacja raportów i zestawień dotyczących obszarów funkcjonowania działu i Spółki

  • Zarządzanie bazą danych indeksów

Nasze wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w branży FMCG

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa znajomość systemów SAP

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, zaangażowanie, orientacja na wynik

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne