Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zarządzania zapasami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Topex - firma handlowa o ugruntowanej pozycji, lider w swojej branży, dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi - w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zatrudnimy energiczną i zdecydowaną osobę z umiejętnościami analitycznymi, która w naszym zespole będzie odpowiadała za optymalne zarządzanie zapasami magazynowymi.

    Ten ważny dla nas obszar biznesu chcemy powierzyć osobie:

    • z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
    • z bardzo dobrą znajomością obszaru prognozowania sprzedaży
    • z wykształceniem wyższym
    • z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office
    • ze znajomością statystyki
    • z doświadczeniem w prowadzeniu spotkań i prezentacji (mile widziane)

    Po etapie wdrożenia nowozatrudnionej osobie przekażemy zadania w obszarze zarządzania zapasami, w tym:

    • sporządzanie i analiza raportów dotyczących zapasów
    • analiza skuteczności procesu prognozowania
    • ustalanie wskaźników w obszarze zarządzania zapasami
    • optymalizacja wykorzystania zapasów

    Z naszej strony oferujemy:

    • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie obszaru zarządzania zapasami
    • dobrą atmosferę pracy i przyjazny zespół
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna, korzystanie z platformy kafeteryjnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.