Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie managerów w realizacji procesów HR (onboarding, offboarding, oceny pracownicze, działania rozwojowe, zarządzanie talentami, relacje pracownicze),

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy,

  • Sporządzanie umów, aneksów oraz wypowiedzeń dla personelu zatrudnionego w oparciu o umowę B2B,

  • Koordynowanie procesu zatrudniania pracowników, kompletacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia,

  • Bieżąca obsługa pracowników: przyjmowanie dokumentów, aktualizacja wewnętrznych baz danych,

  • Tworzenie wewnętrznych procesów HR w jasnych, prostych i skutecznych instrukcjach pracy,

  • Nadzorowanie nad benefitami pracowniczymi – bieżące informowanie pracowników, przyjmowanie zgłoszeń, przesyłanie faktur do elektronicznego obiegu dokumentów,

  • Administrowanie umowami o współpracy z zewnętrznymi kontrahentami,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji w organizacji

  • Wsparcie w projektach i wyzwaniach związanych z zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w Dziale Personalnym w firmach zatrudniających 100-200 osób,

  • Znajomość przepisów prawa pracy i kodeksu cywilnego mile widziana,

  • Znajomość MS Excel, znajomość systemu Enova stanowi dodatkowy atut,

  • Dokładność, staranność i terminowość,

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, dyskrecja, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko,

  • Perspektywiczną branżę,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz kadry zarządzającej,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Kartę Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy