Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie managerów w realizacji procesów HR (onboarding, offboarding, oceny pracownicze, działania rozwojowe, zarządzanie talentami, relacje pracownicze),
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy,
  • Sporządzanie umów, aneksów oraz wypowiedzeń dla personelu zatrudnionego w oparciu o umowę B2B,
  • Koordynowanie procesu zatrudniania pracowników, kompletacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia,
  • Bieżąca obsługa pracowników: przyjmowanie dokumentów, aktualizacja wewnętrznych baz danych,
  • Tworzenie wewnętrznych procesów HR w jasnych, prostych i skutecznych instrukcjach pracy,
  • Nadzorowanie nad benefitami pracowniczymi – bieżące informowanie pracowników, przyjmowanie zgłoszeń, przesyłanie faktur do elektronicznego obiegu dokumentów,
  • Administrowanie umowami o współpracy z zewnętrznymi kontrahentami,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji w organizacji
  • Wsparcie w projektach i wyzwaniach związanych z zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w Dziale Personalnym w firmach zatrudniających 100-200 osób,
  • Znajomość przepisów prawa pracy i kodeksu cywilnego mile widziana,
  • Znajomość MS Excel, znajomość systemu Enova stanowi dodatkowy atut,
  • Dokładność, staranność i terminowość,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, dyskrecja, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko,
  • Perspektywiczną branżę,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz kadry zarządzającej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Traugutta 115c, Gdańsk