Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HR business partner)

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

  • Janickiego 23/25, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APATOR POWOGAZ S.A.

Janickiego 23/25

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie menadżerów w zakresie zarzadzania zasobami ludzkimi w działach administracyjnych

  • Nadzór nad kompetencjami oraz umiejętnościami pracowników zgodnie z przyjętym modelem kompetencyjnym w spółce

  • Realizacja procesu selekcji i rekrutacji pracowników

  • Współpraca z firmami doradztwa personalnego oraz head hunterami

  • Realizacja procesu onboarding pracownika, w tym prowadzenie szkoleń wprowadzających

  • Współudział w planowaniu i realizacji planu szkoleń w podległym obszarze, współudział w tworzeniu i realizacji ścieżek kariery oraz zarządzanie talentami

  • Nadzór i realizacja zmian personalnych w podległym obszarze

  • Obsługa programu ds. zarządzania zasobami ludzkimi

  • Przygotowanie kart opisu stanowisk

  • Nadzór nad realizacją okresowych ocen pracowniczych w podległych obszarze

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji pracowników administracyjnych

  • wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, szczególnie w zakresie procesów szkoleniowych oraz onboardingowych

  • mile widziana znajomość prawa pracy

  • wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • bardzo dobra znajomość ms office

  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat

  • przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

  • firmowy parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.