Oferta pracy

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Farmacol S.A. O firmie

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Inicjowanie i współtworzenie rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR,
  • Współpraca z partnerami biznesowymi,
  • Uczestnictwo i wsparcie wszystkich projektów HR realizowanych w Grupie Farmacol,
  • Aktywne prowadzenie działań wizerunkowych w social mediach,
  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla wszystkich obszarów organizacji,
  • Aktywne poszukiwanie i wykorzystywanie różnych kanałów pozyskiwania kandydatów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Farmacol wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji (współpraca z urzędami, biurami karier, udział w targach pracy itp.).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, interpersonalne i organizacji pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Kreatywność w działaniu,
  • Umiejętność poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań,
  • Umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji,
  • Profesjonalizm, dyskrecja oraz wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem dystrybucji farmaceutycznej,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach HR wspierających działalność biznesową,
  • Możliwość rozwoju poprzez codzienną współpracę z profesjonalistami oraz szkolenia,
  • Pakiet benefitów – pakiet sportowy, medyczny oraz ubezpieczenie na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy