Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.O firmie

  • Opolska 103, Krapkowice
    Krapkowice, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.

Opolska 103

Krapkowice

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska

Na przyszłym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za wsparcie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez współpracę z osobami na stanowiskach kierowniczych oraz realizację rocznych procesów HR i nieustannego doskonalenia w zakładzie produkcyjnym w Krapkowicach.

Zakres obowiązków

• Koordynowania spraw pracowniczych

• Aktywne wspieranie kierowników / inżynierów obszarów / liderów zmiany w tematach pracowniczych

• Inicjowanie i koordynowanie projektów związanych z promowaniem Metsä jako pracodawcy

• Koordynowanie programów wdrożeniowych dla nowych pracowników

• Proaktywna komunikacja z pracownikami produkcyjnymi

• Koordynowanie matryc kompetencji, programów rozwojowych i szkoleń dla pracowników produkcyjnych

• Zarządzanie nieobecnościami chorobowymi pracowników (raporty, analizy, rozmowy z pracownikami po powrocie do pracy, planowanie działań korygujących)

• Analizowanie rotacji (raporty, wywiady z pracownikami składającymi wypowiedzenie, planowanie działań korygujących)

• Aktywne uczestniczenie we wdrażaniu narzędzi nieustannego doskonalenia (np. 5S, program sugestii pracowniczych, standaryzacja procedur, itp.)

• Zarządzanie dokumentacją pracowniczą zgodnie z wymogami obowiązującego prawa

• Wspieranie Specjalisty ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w rozliczaniu czasu pracy i naliczaniu wynagrodzeń

• Administracja HR, sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: ZZL, Psychologia)

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Dobra znajomość prawa pracy

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Skuteczna komunikacja i umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Proaktywność w działaniu

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów

  • Elastyczność

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi nieustannego doskonalenia

To oferujemy

Nasze działania opierają się nie tylko na oczekiwaniach klientów, ale również na zrównoważonych wartościach i odnawialnych surowcach. Skupiamy się na rozwoju organizacji i inwestujemy w nowe możliwości. Klucz do sukcesu Metsä to wykwalifikowani i pozytywnie nastawieni pracownicy, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby osiągać lepsze rezultaty pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Poznaj nas i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy Metsä Tissue – jednym z wiodących producentów papierów higienicznych w Europie oraz jeden z wiodących producentów papieru do pieczenia na świecie. Jesteśmy częścią Metsä Group, prekursora zrównoważonej biogospodarki. Marki Metsä Tissue to: Lambi, Mola, Katrin, Serla, Tento i Saga. Nasza działalność jest częścią Twojego codziennego życia.

Odpowiedzialna Zyskowność, Rzetelność, Współpraca i Odnawialność – to wartości, które wyznajemy i którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Nasz sukces opiera się na pracy zespołowej. W Metsä Tissue każdy pracownik odgrywa ważną rolę w procesie produkcji, a jego zaangażowanie ma znaczący wpływ na efektywność całego zakładu. Praca w naszej firmie oferuje stałe możliwości poszerzania własnych horyzontów i poznawania nowych tematów.

Przewiń do profilu firmy