Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

SIPMA S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SIPMA S.A.

Budowlana 26

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w realizacji polityki personalnej firmy
  • realizacja procesów rekrutacji i adaptacji pracowników
  • opracowywanie raportów, analiz i baz danych z zakresu HR
  • wsparcie kadry kierowniczej w zakresie podejmowania decyzji personalnych
  • realizacja wybranych procesów z zakresu systemu motywacyjnego
  • realizacja i koordynacja procesu oceny okresowej
  • udział w projektach realizowanych przez dział personalny
  • sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji personalnej
  • przygotowywanie sprawozdań GUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania, psychologii)
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w dziale HR
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym (umiejętność samodzielnego definiowania formuł, tworzenia tabel przestawnych i wykresów przestawnych, formatowania warunkowego, itp.)
  • bardzo dobra znajomość programów MS Word i MS PowerPoint
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność
  • otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie tworzenia analiz Business Intelligence
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość systemu klasy ERP
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie.

Kwalifikacje i kreatywność naszych specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i narzędziami pracy sprawiają, że wielokrotnie – jako pierwsi w Polsce – wprowadzamy nowe rozwiązania w rolnictwie.

Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm.

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Budowlana 26, Lublin