Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GARDEN OF WORDS SPÓŁKA JAWNA

Garden of Words – pierwsza polska agencja specjalizująca się w komunikacji marketingowej i działaniach PR uwzględniających kobiece kody komunikacji.

Garden of Words Group to unikalna polska marka, która przez blisko 10 lat swojej działalności zdobyła na rynku uznanie, renomę oraz rozpoznawalność. O naszej sile świadczy nie tylko bogate portfolio klientów, wśród których znaleźć można najbardziej cenione marki polskie i światowe, ale także liczne nagrody otrzymane w najważniejszych krajowych oraz międzynarodowych konkursach branżowych.

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi - HR Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizacja procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych,
  • Opracowywanie i wdrożenie systemu motywacji pracowników, oceny kompetencji i efektywności, tworzenie ścieżek kariery z wykorzystaniem MBO i BSC,
  • Obsługa kadrowo – płacowa 40 osobowego zespołu
  • Wspieranie kadry menedżerskiej w zakresie realizacji celów firmy  i komunikacji z pracownikami zgodnie z przyjętą kulturą organizacyjną,
  • Wdrażania i adaptacja nowych pracowników/stażystów
  • Tworzenie nowych i adaptacja obecnych procedur związanych z obszarem HR realizujących najlepsze praktyki ze szczególnym uwzględnieniem branży PR
  • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych działań informacyjnych wspierających employee branding firmy
  • Organizacja imprez/spotkań integracyjnych /okresowych skierowanych do pracowników

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu miękkiego HR – u (mile widziane doświadczenie z firm z obszaru PR/Marketing/Nowe technologie
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych, motywacyjnych, szkoleniowych, ocen okresowych, komunikacji wewnętrznej, employee brandingu
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy, administracji personalnej, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane studia podyplomowe z zakresu  Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • Komunikatywna  znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zgodne ze standardami rynkowymi i aktualnym poziomem kompetencji wybranego kandydata
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • Miejsce pracy zlokalizowane w dobrym punkcie komunikacyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się