Ta oferta pracy jest nieaktualna od 635 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GARDEN OF WORDS SPÓŁKA JAWNA

    Garden of Words – pierwsza polska agencja specjalizująca się w komunikacji marketingowej i działaniach PR uwzględniających kobiece kody komunikacji.

    Garden of Words Group to unikalna polska marka, która przez blisko 10 lat swojej działalności zdobyła na rynku uznanie, renomę oraz rozpoznawalność. O naszej sile świadczy nie tylko bogate portfolio klientów, wśród których znaleźć można najbardziej cenione marki polskie i światowe, ale także liczne nagrody otrzymane w najważniejszych krajowych oraz międzynarodowych konkursach branżowych.

    Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi - HR Specialist

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i realizacja procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych,
    • Opracowywanie i wdrożenie systemu motywacji pracowników, oceny kompetencji i efektywności, tworzenie ścieżek kariery z wykorzystaniem MBO i BSC,
    • Obsługa kadrowo – płacowa 40 osobowego zespołu
    • Wspieranie kadry menedżerskiej w zakresie realizacji celów firmy  i komunikacji z pracownikami zgodnie z przyjętą kulturą organizacyjną,
    • Wdrażania i adaptacja nowych pracowników/stażystów
    • Tworzenie nowych i adaptacja obecnych procedur związanych z obszarem HR realizujących najlepsze praktyki ze szczególnym uwzględnieniem branży PR
    • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych działań informacyjnych wspierających employee branding firmy
    • Organizacja imprez/spotkań integracyjnych /okresowych skierowanych do pracowników

    Wymagania:

    • 5 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu miękkiego HR – u (mile widziane doświadczenie z firm z obszaru PR/Marketing/Nowe technologie
    • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych, motywacyjnych, szkoleniowych, ocen okresowych, komunikacji wewnętrznej, employee brandingu
    • Praktyczna znajomość Prawa Pracy, administracji personalnej, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych
    • Wykształcenie wyższe – mile widziane studia podyplomowe z zakresu  Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    • Komunikatywna  znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie zgodne ze standardami rynkowymi i aktualnym poziomem kompetencji wybranego kandydata
    • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości
    • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
    • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
    • Miejsce pracy zlokalizowane w dobrym punkcie komunikacyjnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.