Oferta pracy

Specjalista ds. Zasilania i Klimatyzacji

NetiaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie utrzymania zasilania i klimatyzacji w telekomunikacji w prawidłowym stanie technicznym, zgodnie z wymogami prawa i procedurami wewnętrznymi Grupy Netia,

  • dokonywanie okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego elementów infrastruktury zasilania i klimatyzacji,

  • wykonywanie remontów, przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń zasilających i klimatyzacji,

  • usuwanie awarii, współpraca z Centrum Nadzoru Sieci, dokonywaniem analiz ich przyczyn,

  • współpraca i nadzór nad serwisami zewnętrznymi,

  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Netia,

  • praca w trybie mobilnym – obiekty w Poznaniu oraz wyjazdy jednodniowe w obiektach w Polsce zachodniej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o specjalności elektrycznej\energetycznej lub zbliżonej,

  • wiedza na temat zagadnień elektro-energetycznych dotyczących obszaru zasilania i klimatyzacji w branży telekomunikacyjnej,

  • praktyczna wiedza z zakresu zasilania, energetyki, klimatyzacji,

  • ogólna znajomość technologii telekomunikacyjnych,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

  • dobra obsługa komputera (MS Office),

  • systematyczność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • dokładność w realizacji zadań,

  • dyspozycyjność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących),

  • praca w zgranym Zespole profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego.