Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zasobów ludzkich

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

  • Zakładowa 97, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zakładowa 97

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych

  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • koordynowanie procesu onboardingu nowo zatrudnionych pracowników

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

  • analiza i raportowanie wskaźników związanych z rekrutacją, szkoleniami, oceną i rozwojem pracowników.

  • budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz działu HR wewnątrz organizacji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zasobów ludzkich

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • pozytywne nastawienie do podejmowanych zadań, samodzielność i zaangażowanie

  • dobra organizacja pracy własnej, orientacja na osiąganie celu

  • doświadczenie w obszarze HR w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz świadczenia socjalne

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • parking rowerowy

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu AQ Group. Zajmujemy się produkcją wiązek kablowych i modułów elektromechanicznych dla światowych firm z branży transportowej.

Wartości podstawowe AQ: koncentracja na kliencie, prostota, przedsiębiorczość w biznesie, odwaga i szacunek oraz efektywność kosztowa.

Przewiń do profilu firmy