Oferta pracy

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie dokumentacją kadrową, nadzór nad jej poprawnością, prowadzenie akt osobowych

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców spółki

  • Bieżące śledzenie zmian w Prawie Pracy i powiązanych źródłach oraz implementowanie ich na potrzeby firmy

  • Monitorowanie zgodności regulacji wewnętrznych z przepisami prawa i specyfiką zakładu pracy oraz inicjowanie i realizacja zmian

  • Weryfikacja i raportowanie danych dot. czasu pracy

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi w obszarze administracji personalnej

  • Raportowanie do instytucji państwowych zgodnie z wymogami, np. ZUS, GUS

  • Ścisła współpraca z Działem Płac

  • Udział w projektach z obszaru HR o zasięgu lokalnym oraz międzynarodowy mających na celu rozwój organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 4 lata)

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (poziom min. B1)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w tym Excel) oraz programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość systemów SoftLab, WorkDay), Płatnik

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Orientacja na potrzeby klienta wewnętrznego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • dofinansowanie usług turystycznych

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    FedEx Express Poland sp. z o.o.

    Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.

    Przewiń do profilu firmy