Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

  • Lubartów, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stella Pack S.A. nowoczesna firma, dynamicznie rozbudowująca sieć dystrybucji produktów użytku domowego w całej Polsce
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lubartów
    Nr ref. HR

    Główne zadania:

    • Pozyskiwanie pracowników dla organizacji – kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji.
    • Prowadzenie procesu adaptacji nowych pracowników.
    • Analiza potrzeb szkoleniowych i organizacja szkoleń dla pracowników firmy.
    • Odpowiedzialność za poprawność i funkcjonowanie systemu opisów stanowisk.
    • Dbanie o komunikacje wewnętrzną i relacje miedzy pracownikami.
    • Analiza potencjału społecznego organizacji.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru HR.
    • Wykształcenie wyższe, studia podyplomowe z zakresu ZZL i/lub prawa pracy mile widziane.
    • Dobra znajomość obsługi komputera.
    • Wysokie zdolności interpersonalne.
    • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie –motywacyjny system premiowy.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego) z zaznaczonym symbolem referencyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.

    bottom