Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zasobów ludzkich

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie realizacji celów biznesowych i polityki personalnej

  • Współtworzenie i udział w projektach HR

  • Wsparcie lub prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z bieżącymi potrzebami firmy;

  • koordynacja procesu wdrażania nowych pracowników;

  • dbanie o komunikację wewnętrzną

  • tworzenie prezentacji i materiałów informacyjnych, promujących prowadzone działania;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku 5- 10 lat

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa znajomość zagadnień prawnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pracę w doskonałej atmosferze z młodym, aczkolwiek doświadczonym zespołem.