Oferta pracy

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

ZDROWIT S.A.

  • Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w realizowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi zgodnie z ustaloną strategią,

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i wyższego szczebla, w tym: tworzenie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji kandydatów, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych, rozmów kwalifikacyjnych i rekomendowanie najlepszych kandydatów,

  • współtworzenie strategii personalnej, wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru HR,

  • bieżąca opieka nad wybraną grupą pracowników,

  • dbanie o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki personalnej,

  • budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych,

  • umiejętność budowania i wdrażania procesów HR,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • energia, entuzjazm w działaniu, kreatywność i elastyczność oraz dobra komunikacja interpersonalna,

  • znajomości branży farmaceutycznej mile widziana.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie,

  • pakiet sportowy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku.

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie.

Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania.

Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

#karierazdrowit obecna jest w social media

• instagram https://www.instagram.com/karierazdrowit/

• facebook https://www.facebook.com/karierazdrowit

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Przewiń do profilu firmy