Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zasobów ludzkich

CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie HR Plant Menedżera w działaniach HR-owych dotyczących obszaru produkcji

  • Kontrola stanu zatrudnienia w funkcjach produkcyjnych

  • Wspieranie strategii zatrudnienia, która zwiększa optymalne wykorzystanie talentów, przyciąganie oraz utrzymywanie pracowników o kluczowych umiejętnościach, tworzenie ścieżek kariery

  • Wspieranie menedżerów w identyfikowaniu słabych pracowników i opracowaniu skutecznego planu zastępstw

  • Wspieranie procesu kompensacji i wynagradzania weryfikując, czy jest wdrażany zgodnie z planami

  • Wsparcie HR Plant Menedżera w zapewnieniu wdrożenia globalnej strategii HR oraz w dostarczaniu niezbędnych danych i informacji zwrotnych

  • Raportowanie i analiza wskaźników HR-owych

  • Współpraca przy wdrażaniu programu World Class Manufacturing (WCM)

  • Współpraca z działem HR w zakładzie CNHI Kutno

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, psychologii lub prawa;

  • Znajomość prawa pracy

  • Doświadczenie w pracy w dziale HR

  • Doświadczenie w pracy w szybko zmieniającym się, złożonym, dynamicznym i wielokulturowym środowisku biznesowym;

  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami, organizacyjne, analityczne i rozwiązywania konfliktów;

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word / Excel / PowerPoint / Teams)

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Nastawienie na wyniki

  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Etat w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku

CNH Industrial jest globalnym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, z ugruntowanym doświadczeniem branżowym, szeroką ofertą produktów i przedstawicielstwami na całym świecie. Każda z marek należących do koncernu cieszy się międzynarodową renomą w poszczególnych sektorach:

Case IH, New Holland Agriculture i Steyr – ciągniki i maszyny rolnicze;

Case i New Holland Construction – maszyny budowlane;

Iveco – pojazdy użytkowe;

Iveco Bus i Helieuz Bus – autobusy i autokary;

Iveco Astra – pojazdy przeznaczone do eksploatacji w kamieniołomach i na placach budowy;

Magirus – pojazdy pożarnicze;

Iveco Defence Vehicles – pojazdy dla wojska i służb obrony cywilnej

oraz FPT Industrial – silniki i układy przeniesienia napędu.

Przewiń do profilu firmy