Oferta pracy

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.O firmie

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Wołoska 22A

Warszawa

57% naszych pracowników, jest z nami powyżej 5 lat. Co to oznacza dla Ciebie? Masz szansę pracować w stabilnej firmie i rozwijać się razem z nami. Jakość obsługi Klienta, szczególnie tej, związanej z likwidacją szkód, ma dla nas kluczową wartość. Nasi Klienci bardzo to doceniają. Sprawdź to osobiście i dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie obsługi kadrowej i płacowej, z pomysłami, entuzjazmem i umiejętnością budowania trwałych relacji z pracownikami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja zadań w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców we współpracy z firmą zewnętrzną;
  • Koordynacja przygotowania i obiegu dokumentów kadrowych;
  • Koordynacja zadań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, takich jak: rekrutacja, wprowadzanie nowych pracowników do organizacji, aktualizacja opisów stanowisk, przeprowadzanie ankiet z odchodzącymi pracownikami;
  • Wspieranie menedżerów w realizacji celów biznesowych poprzez doradztwo w zakresie planowania i przeprowadzania zmian personalnych;
  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją budżetu kosztów osobowych;
  • Opracowywanie i nowelizacja wewnętrznych procedur i dokumentów Spółki w zakresie HR;
  • Przygotowywanie wewnętrznych komunikatów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Zapewnienie zgodnej z przepisami obsługi pracowników z zakresu BHP we współpracy z firmą zewnętrzną;
  • Sporządzanie okresowych raportów na potrzeby wewnętrzne Spółki.

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego;
  • Min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;
  • Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (znajomość programu TETA będzie dodatkowym atutem);
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
  • Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy i dostosowywania się do zmian.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowo-rekreacyjny, grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Zniżki na produkty firmowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy