Specjalista ds. Zasobu Geodezyjnego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GISPartner Sp. z o.o.

    GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich  projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS.  Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować  się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas  kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

    Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami  szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres zadań:

    • Analizowanie i opiniowanie funkcjonalności od strony użytkownika w zakresie budowy rozwiązań informatycznych dotyczących zasobu geodezyjnego (praca z dokumentacją, oraz interfejsem użytkownika aplikacji).
    • Wsparcie, konsultowanie i opracowywanie dokumentacji (systemowej, szkoleniowej, testów oprogramowania) od strony potrzeb użytkownika powiatowego zasobu geodezyjnego.
    • Wsparcie przy prowadzeniu testów aplikacji oraz szkoleń dla użytkowników powiatowego zasobu geodezyjnego.
    • Uzgadnianie z Klientem (Powiatowy Ośrodek Geodezyjny) procesu obsługi funkcjonalności dotyczących powiatowego zasobu geodezyjnego.
    • Inne czynności branżowe związane z wykorzystaniem wiedzy dotyczącej powiatowego zasobu geodezyjnego podczas wdrażania systemu informatycznego (GIS).

    Wymagania:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (EGIB, GESUT).
    • Znajomość systemu turboEWID (mile widziana obsługa aktualizacji mapy).
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy w grupie i na samodzielnym stanowisku.
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów (Partnerzy Projektów, Klient).
    • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Mile widziane:

    • Znajomość rozwiązań informatycznych dot. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego.
    • Znajomość systemu GeoMAP.
    • Znajomość rozwiązań GIS np. ArcGIS, QGIS.
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji.
    • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
    • Wykształcenie wyższe w zakresie geodezji.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Co oferujemy:

    • Poszerzanie i doskonalenie doświadczenia zawodowego w zakresie rozwiązań informatycznych dedykowanych do prowadzenia zasobu geodezyjnego.
    • Ciekawe portfolio projektów (m.in. Geoportal dla GUGiK, PZGIK dla CODGIK, ORSIP, wroSIP, DIIP, MIIP, MSIPMO).
    • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
    • Zatrudnienie na umowę o pracę, ewentualnie możliwy inny rodzaj umowy.

    Dołączając do naszego zespołu z pewnością nie doświadczysz nudy i znużenia monotonią pracy. Jednocześnie będąc częścią naszego zespołu masz szansę być uczestnikiem w realizacji dużych i ciekawych systemów, z których korzystają tysiące ludzi każdego dnia. Zapraszamy do złożenia aplikacji, nawet jeśli nie jesteś pewny, czy ta branża jest dla Ciebie. Porozmawiać zawsze warto.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (ewent. list motywacyjny) w języku polskim
    za pomocą przycisku

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu trwających i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.