Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zatowarowania

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. W związku z rozwojem Działu Planowania zapraszamy do współpracy na stanowisku:
    SPECJALISTA DS. ZATOWAROWANIA
    Miejsce pracy: Kraków

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Tworzenie zamówień i kontrola ich realizacji
    • Utrzymanie prawidłowego poziomu zatowarowania
    • Współpraca oraz stały kontakt z Kupcami w temacie bieżących zamówień
    • Sporządzanie zleconych analiz, raportów oraz opracowań

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum roczne doświadczenie w analizie danych i raportowaniu
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Systematyczność, dokładność, odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    OFERUJEMY:

    • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
    • Pracę w sympatycznym, młodym zespole dla niezwykle dynamicznie rozwijającej się marki
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
    • Prywatną opiekę medyczną oraz karty MultiSport
    • Ubezpieczenia grupowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, klikając w "Aplikuj teraz"

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.