Specjalista ds. zatrudnienia cudzoziemców

  • Krapkowice, opolskie
  • Specjalista
  • 2019-06-19
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-07-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Krapkowice

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
    • Wstępna selekcja aplikacji i kontakt telefoniczny z kandydatami
    • Ścisła współpraca z urzędami – dbałość o legalność pobytu i pracy pracowników
    • Nadzór i weryfikacja dokumentacji pracowników i legalizacja ich zatrudnienia
    • Obsługa kadrowa pracowników
    • Wsparcie pracowników obcokrajowców w pierwszym okresie adaptacji w Polsce

    Oczekiwania:

    • Dobra znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
      (warunek konieczny)
    • Biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość skutecznych kanałów i narzędzi rekrutacyjnych
    • Znajomość przepisów prawa polskiego w zakresie zatrudniania obcokrajowców
    • Znajomość Microsoft Office
    • Nastawienie na realizację celów
    • Komunikatywność i otwartość
    • Wymagane prawo jazdy kat. B

    Proponujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
    • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
    • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
    • Możliwość korzystania z bufetu serwującego śniadania
    • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED