Oferta pracy

Specjalista ds. Zatrudnienia Obcokrajowców

Media ExpertO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców

  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej w zakresie legalnego zatrudnienia pracy oraz pobytu pracowników tymczasowych

  • obsługa administracyjna pracowników

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów

  • dbałość o jakość rekrutacji i rozwój narzędzi

  • monitorowanie i analizowanie czasu pracy

  • rozliczanie czasu pracy pracowników

  • tworzenie i aktualizowanie raportów KPI

  • tworzenie prezentacji na potrzeby kadry zarządzającej

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zatrudnianiu obcokrajowców (min. 1 rok)

  • wiedzy z zakresu przepisów dotyczących legalnego zatrudnienia oraz pobytu Cudzoziemców w Polsce

  • praktycznej znajomości prawa pracy oraz ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowym – mile widziane

  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office, a szczególnie MS Excel

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja

  • umiejętności interpersonalnych

  • samodzielności oraz zaangażowania w powierzone zadania

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dobrą pensję i motywujący system premiowy

  • szansę na awans

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • obiad za 1 zł

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

Media Expert

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

- Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem – John D. Rockefeller. Coś w tym jest, dlatego proponujemy Ci prace i nas.