Specjalista ds. Zatrudnienia Pracowników Cudzoziemców/ Tłumacz

OKNOPLAST

OKNOPLAST

117

Ochmanów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kandydatów z rynków zagranicznych należących do Europy Wschodniej

  • Przeprowadzanie procedur rekrutacyjnych

  • Legalizacja zatrudnienia pracowników cudzoziemców

  • Wsparcie wydziałów produkcyjnych we wdrażaniu obcokrajowców

  • Tłumaczenie wewnętrznych dokumentów oraz spotkań

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa pracy oraz legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad zatrudniania obcokrajowców oraz legalizacji dokumentów (mile widziana praktyka)

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego (na poziomie co najmniej B2) – warunek konieczny

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office

  • Wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność godzenia zróżnicowanych zadań i priorytetów

  • Samodzielność, wielozadaniowość i zorientowanie na cel

  • Inicjatywa w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, drużyny sportowe, stołówka, kursy językowe i znacznie więcej!)

  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

OKNOPLAST

OKNOPLAST to jedna z największych polskich firm produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym wzornictwie i transparentnej jakości. Nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię 40 000 m2, co daje zatrudnienie dla ponad 1300 Pracowników w procesie realizacji. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy i swojej.

Przewiń do profilu firmy