Oferta pracy

Specjalista ds. Zdalnej Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

DCG

4 0005 500 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za komunikację z klientami międzynarodowymi przez telefon czat, mail

  • Będziesz prowadzić codzienne rozmowy z klientami w języku niemieckim i angielskim

  • Będziesz poznawać tajniki IT

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Zainteresowanie bądź chęć rozwoju w branży IT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków w branży IT

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DCG

Diverse CG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy