Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zdalnej Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Numer ref.: LK/.AIT/09/2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i wsparcie międzynarodowych, prestiżowych klientów przez telefon, czat oraz e-mail
  • Analizowanie i przekazywanie zgłaszanych problemów do drugiej linii wsparcia
  • Codzienna komunikacja w języku niemieckim i angielskim

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość postawienia pierwszych kroków w branży IT
  • Pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • Pakiet relokacyjny

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zainteresowanie bądź chęć rozwoju w branży IT
  • Komunikatywność, samodzielność, proaktywność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne