Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zgodności i rozwoju korporacyjnego

  • Kraków, Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Do CEZ Polska Sp. z o.o. wchodzącej w skład Grupy CEZ w Polsce poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków, Skawina

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie procesów w obszarze zgodności i rozwoju korporacyjnego w Spółkach Grupy CEZ w Polsce;
    • analiza polskich i europejskich przepisów prawnych dotyczących działalności spółek z sektora energetycznego oraz regulacji wewnętrznych wynikających ze standardów Grupy CEZ;
    • wsparcie w przygotowywaniu wewnętrznych aktów normatywnych (polityki, procedury, instrukcje, inne) w zakresie rozwoju korporacyjnego oraz opiniowanie regulacji wewnętrznych pod kątem ich zgodności;
    • przygotowywanie materiałów dla organów korporacyjnych Spółek i ich administrowanie zgodnie z ładem korporacyjnym w Spółkach;
    • udział w procesach kontroli wewnętrznej z obszaru zgodności korporacyjnej, przeprowadzanych w poszczególnych Spółkach;
    • współpraca z organami nadzoru w obszarze zgodności i rozwoju korporacyjnego dostosowanego do wymagań regulacji wewnętrznych i zewnętrznych;
    • identyfikacja i zarządzanie ryzykami w zakresie zgodności i rozwoju korporacyjnego, raportowanie, współpraca w tym zakresie z jednostkami organizacyjnymi wszystkich Spółek Grupy CEZ w Polsce;
    • udział w pracach związanych z realizacją obowiązków wynikających z regulacji MIFID II/EMIR/MAR, aktualizacją wymaganej dokumentacji.

    Wymagania:

    • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku;
    • wykształcenie wyższe w obszarze prawa lub administracji;
    • znajomość ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz regulacji MIFID II/MAR/EMIR/RODO będzie dodatkowym atutem;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, nastawienie na cel;
    • umiejętności analityczne, dokładność, umiejętność pracy z duża ilością szczegółowych danych;
    • bardzo dobra znajomość programów MS Office, Outlook.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie;
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze;
    • motywacyjny system wynagradzania;
    • pakiet medyczny;
    • możliwość skorzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych;
    • możliwość udziału w zajęciach językowych finansowanych przez firmę.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    z dopiskiem "Specjalista ds. zgodności i rozwoju korporacyjnego":  do 04.02.2019

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.