Oferta pracy

Specjalista ds. zgodności i ryzyka

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

1. Realizacja zadań z obszaru zarządzania compliance/zgodnością, w tym m.in.:

- tworzenie raportów z oceny wiarygodności kontrahentów,

- przygotowywanie propozycji do Planu Compliance dla Spółki oraz monitorowanie jego realizacji,

- przygotowywanie opinii, stanowisk i raportów związanych z zarządzaniem compliance,

-bieżące monitorowanie zmian regulacji prawnych i sektorowych, a także trendów i najlepszych praktyk w obszarze compliance,

- badanie zgłoszonych przypadków braku zgodności,

- przeprowadzanie kampanii informacyjno-edukacyjnych.

2. Realizacja zadań w zakresie zarządzania ryzykiem, w tym m.in.:

- monitorowanie ryzyka oraz wdrażanie właściwych instrumentów reakcji na ryzyko,

- prowadzenie współpracy w zakresie ryzyk z właścicielami ryzyk,

- tworzenie cyklicznych raportów dotyczących kluczowych ryzyk identyfikowanych na poziomie Spółki.

3. Wspieranie w realizacji zadań koordynatora bezpieczeństwa i koordynatora bezpieczeństwa fizycznego, zgodnie z założeniami Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem w Grupie TAURON.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia),

  • min. 2 letnie praktyczne doświadczenie w obszarze ryzyka, compliance lub bezpieczeństwa,

  • doświadczenie w zakresie tworzenia raportów oceny wiarygodności kontrahentów,

  • znajomość systemu zarządzania bezpieczeństwem zgodnie z ISO 27001 oraz znajomość normy ISO 31000,

  • doświadczenie w zakresie zarządzania zgodnością i zarządzania ryzykiem,

  • umiejętność sporządzania raportów i analiz,

  • wiedza z zakresu regulacji sektorowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • otwartość, umiejętność pracy w grupie,

  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • wiedza zakresu dyrektywy AML,

  • certyfikaty ze szkoleń potwierdzające wiedzę w obszarze compliance/ryzyka/bezpieczeństwa.

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • wsparcie zespołu i przełożonego na każdym etapie zatrudnienia,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON,

  • możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia zawodowego w jednej z największych organizacji w kraju.

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy