Oferta pracy

Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Antal Engineering & Operations

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów z branży motoryzacyjnej z okolic Świebodzina, poszykujemy Specjalistę ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie ze standardami

  • Nadzór nad dokumentacją systemu

  • Współpraca z wewnętrznym działem jakości

  • Prowadzenie audytów wyrobu, procesu i zintegrowanego systemu zarządzania jakością

  • Przygotowanie dokumentacji PPAP

Wymagania pracodawcy

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością (norma IATF 16949, PPAP, norma VDA2, ISO 14001, ISO 50001)

  • Znajomość języka angielskiego (B2)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Dofinansowanie do posiłków, vouchery świąteczne

  • Pakiet medyczny

  • Rozwój wśród ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • vouchery świąteczne

  • dofinansowanie do posiłków