Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • Koziegłowy (pow. poznański), Poznań, Czerwonak (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

    Wykonujemy:

    • cięcie laserem CNC
    • ciecie rur i profili
    • gięcie CNC
    • malowanie proszkowe
    • wykrawanie
    • spawanie, zgrzewanie

    Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.

    Nasz park maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

    SPECJALISTA DS. ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
    Miejsce pracy: (gmina Czerwonak)

    Obowiązki:

    • Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie standardów jakościowych, środowiskowych oraz polityk i procedur systemu zarządzania zgodnego z normami ISO 9001 oraz ISO 14001,
    • Wdrażanie nowych standardów w zakresie jakości zgodnie z wymaganiami klientów lub strategią rozwojową firmy,
    • Koordynowanie prac Działu Kontroli Jakości, w tym postępowania z reklamacjami klientów,
    • Analizowanie danych i raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie systemu jakości i środowiska,
    • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych i audytów dostawców,
    • Współpraca z kadrą kierowniczą, przygotowywanie przeglądów zarządzania,
    • Reprezentowanie firmy przy audytach certyfikujących i audytach klientów,
    • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze jakości i środowiska,
    • Wdrażanie, koordynacja i ocena działań korygujących i zapobiegawczych,
    • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją systemową.

    Wymagania:

    • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001,
    • Umiejętność zastosowania w praktyce wymagań tych standardów,
    • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych systemów zarządzania,
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
    • Znajomość i umiejętność wykorzystywania narzędzi jakości,
    • Podstawowa znajomość wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska,
    • Mile widziana znajomość norm dotyczących spawalnictwa.

    Bezpośredni dojazd do siedziby firmy komunikacją miejską MPK Poznań liniami 320 i 323 z Ronda Śródka.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: