Oferta pracy

Specjalista ds. zintegrowanej komunikacji marketingowej

VECTRA S.A.O firmie

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie akcjami komunikacji marketingowej, wdrożenie nowych produktów, koordynacja działań promocyjnych przy wykorzystaniu różnorodnych form reklamowych.

  • Planowanie, kosztorysowanie, projektowanie i produkcja materiałów BTL.

  • Realizacja projektów BTL z zakresu kreowania wizerunku marki oraz promocji poszczególnych produktów telekomunikacyjnych (szczególnie VOD).

  • Nadzór nad dokumentacją abonencką.

  • Bezpośrednia współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz agencjami kreatywnymi oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia.

  • Doświadczenie w działaniach BTL i w prowadzeniu projektów.

  • Samodzielność, skrupulatność, wysoka orientacja na jakość wykonywanych zadań i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Wysoka komunikatywność, inicjatywa, kreatywność i dynamika w działaniu.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia

  • możliwość pracy wśród młodych, energicznych ludzi

  • szkolenia wdrażające konieczne do realizacji powierzonych zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju

  • kartę MULTISPORT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy