Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zleceń produkcyjnych

Plasticon Poland S.A.O firmie

Plasticon Poland S.A.

Marii Skłodowskiej-Curie 59

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wycen, nadzór na realizacją zleceń, wprowadzanie danych do systemu

  • Obsługa klienta wewnętrznego

  • Tworzenie ofert, zamówień, raportów

  • Prowadzenie projektów – po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia

  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Wysoka samodzielność myślenia i działania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem

  • Pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • Dyspozycyjność i samodzielność

To oferujemy

  • Ciekawą i nie monotonną pracę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazna i partnerska atmosfera pracy

  • Własne centrum szkoleniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Plasticon Poland S.A. z siedzibą w Toruniu należy do czołowych producentów wyrobów przemysłowych z TWS (tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym). Podstawowy asortyment produkcji to zbiorniki, aparatura i rurociągi do cieczy i gazów chemicznie agresywnych. Wyroby te stosowane są m.in. w przemyśle chemicznym, energetycznym, w ochronie środowiska oraz gospodarce wodno-ściekowej.

Plasticon Poland S.A należy do grupy Plasticon Composites z siedzibą w Niemczech.

Dowiedz się więcej o Pracodawcy:

Przewiń do profilu firmy