Specjalista ds. Zleceń Technicznych

  • Kraków, małopolskie
  • aleja 29 Listopada 155c, 31-406 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów

    Obecnie poszukujemy do naszego oddziału kandydatów/ek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Organizacja i koordynacja zleceń odczytowych i serwisowych
    • Współpraca z klientami w zakresie realizacji odczytów
    • Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami
    • Prowadzenie gospodarki materiałowej w SAP (zamawianie towaru oraz rozliczanie)
    • Rozliczenie i fakturowanie serwisów oraz odczytów
    • Rozliczanie podwykonawców
    • Współpraca wewnętrzna z Działem Rozliczeń

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta
    • Wielozadaniowość oraz duża samodzielność w działaniu
    • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Mile widziana znajomość systemu SAP
    • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

    Oferujemy:

    • Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników (preferencyjne warunki dla rodziny)
    • Karty Multisport Plus lub dofinansowanie do sportu
    • Dofinansowanie nauki języków obcych
    • Bony na święta
    • Dofinansowanie wypoczynku pracownika
    • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
      – obozy/kolonie
    • Preferencyjne warunki przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Jubileusze pracowników
    • Wyjazdy integracyjne
    • Duży wybór kaw i herbat
    Więcej informacji o naszej firmie na www.ista.pl

    „Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest ista Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. 29 Listopada 155c. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

    Aplikując na nasze ogłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez ista Polska Sp. z o.o., swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.”