Oferta pracy

Specjalista ds. Zleceń – umowa na zastępstwo

PKP Energetyka S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów związanych z eksploatacją układów pomiarowych,

  • Procesowanie zleceń (montaż, demontaż, wymiana) związanych z obsługą urządzeń wchodzących w skład układu pomiarowego,

  • Backup dla interfejsów – na podstawie dokumentów papierowych ręczne wprowadzanie danych rozliczeniowych w systemie IBM Maximo,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Biegłą obsługę komputera,

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, zaangażowanie,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Rzetelność, zaangażowanie, lojalność, skrupulatność,

  • Mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych.

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy