Specjalista ds. Zmian Operacyjnych

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie standardów oraz definiowanie wytycznych w zakresie zarządzania procesowego, przygotowywanie map procesów

  • wsparcie Właścicieli Procesów w zarządzaniu procesami, w tym w szczególności w definiowaniu, modelowaniu i optymalizacji procesów

  • udział w pracach zespołów projektowanych, których celem jest podnoszenie jakości i efektywności organizacji

  • weryfikacja pracy kurierów pod względem przestrzegania procedur operacyjnych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi, procedur

  • wspieranie pionu operacji kurierskich przy tworzeniu nowych i udoskonalaniu istniejących procesów operacyjnych

  • współudział w procesie szkoleniowym Serwisu oraz przeprowadzanie akcji informacyjnych w skali kraju

  • inicjowanie zmian, zapewnianie ich spójność ze zmianami systemowymi wynikającymi z wdrażanych programów i projektów

  • definiowanie potrzeb biznesowych (zmian operacyjnych) Zespołu Wsparcia Serwisu Kurierskiego mających na celu poprawę jakości

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Doświadczenie w pracy w zespołach projektowych

  • Doświadczenie zawodowe w firmach logistycznych, spedycyjnych lub kurierskich (mile widziane)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (około 1 raz w miesiącu)

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Do naszego biura w Warszawie obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Zmian Operacyjnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje