Oferta pracy

Specjalista ds. zmian w systemach IT

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja wdrażania zmian biznesowych w Systemach IT firmy Vorwerk Polska;

  • wsparcie wdrożeń Systemów IT prowadzonych przez firmę Vorwerk International;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w ramach prowadzonych prac analitycznych oraz wsparcie w zakresie bieżących zgłoszeń systemowych;

  • zarządzanie uprawnieniami Użytkowników wybranych Systemów IT firmy Vorwerk Polska;

  • współpraca z lokalnymi oraz globalnymi dostawcami usług IT;

  • prowadzenie dokumentacji, w tym tłumaczenia z/na język angielski;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie;

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z koordynacją zmian w systemach IT;

  • wiedza i umiejętności poparte doświadczeniem w koordynowaniu projektów lub grupy zadań;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji;

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z tworzeniem specyfikacji wymagań systemowych w organizacji IT;

  • mile widziana znajomość klasycznych i zwinnych metodyk projektowych;

  • dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań;

  • wysoka kultura osobista;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365 (w szczególności Excel).

To oferujemy

  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę w celu zastępstwa.

  • elastyczne godziny pracy - pracujemy w modelu hybrydowym.

  • atrakcyjne wynagrodzenie - dbamy, aby oferować pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie w stosunku do innych ofert na rynku pracy.

  • dbamy o zdrowie - oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.

  • przyjazna atmosfera - organizujemy spotkania oraz eventy firmowe – teraz także w formie online. Nie zapominamy również o imieninach naszych pracowników☺.

  • uczestniczymy w wydarzeniach kulturalnych i sportowych - każdy pracownik posiada kartę przedpłaconą, a zgromadzone na niej środki może przeznaczyć na wydatki związane ze sportem i kulturą.

  • uczymy się angielskiego - raz w tygodniu uczestniczymy w kursie językowym.

  • wdrożenie - przygotowujemy do przyszłych zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

Jesteśmy spółką sprzedażową działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów o wysokiej jakości, m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold czy kosmetyków Jafra, w ponad 70 krajach.

Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1994 roku, odnosząc przez ostatnie 25 lat kolejne sukcesy. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków.

Przewiń do profilu firmy