Specjalista ds. zmiany sprzedawcy i realizacji umów sprzedaży energii elektrycznej i gazu

HANDEN Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 37

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja umów sprzedaży pod względem poprawności danych;

  • prowadzenie kompleksowego procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej i paliwa gazowego;

  • przygotowanie dokumentów wymaganych do realizacji procesu zmiany sprzedawcy;

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania, reklamacje do i od OSD;

  • wprowadzenie danych do CRM;

  • weryfikowanie poprawności danych w CRM;

  • sporządzanie i analiza raportów dotyczących wykonywanych zadań;

  • współpraca z innymi działami;

  • archiwizacja dokumentacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie procesów ZS i TPA energii i gazu: min. 2 lata

  • znajomość PWI

  • znajomość prawa energetycznego i innych dokumentów procesów zmiany sprzedawcy głównych OSD

  • wykształcenie wyższe. Mile widziane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie, prawo, kierunki społeczne, psychologia, polonistyka

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • umiejętność pracy w oparciu o procedury

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, wyznaczania priorytetów

  • wysoka kultura osobista; umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie

  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z SAP, Easy+, IRIS

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę na partnerskich zasadach, w koleżeńskim Zespole

  • pracę w nowoczesnym biurze, w przyjaznym środowisku, z zapleczem socjalnym, winda

  • elastyczne godziny pracy 7.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku

  • praca stacjonarna z możliwością pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, dofinansowanie do urlopu, benefity świąteczne, fundusz szkoleniowy, fundusz socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

HANDEN to lider wśród niezależnych dostawców gazu ziemnego i energii elektrycznej w Polsce.

Ponad 30-letnie doświadczenie Grupy HANDEN na rynku energetycznym gwarantuje bezpieczeństwo na wielu poziomach współpracy.

Przewiń do profilu firmy