Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. znakowania produktów

CONTIMAXO firmie

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad przepisami prawa żywnościowego.

  • Weryfikacja etykiet wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami UE i ich aktualizacja oraz tworzenie nowych dla nowo powstałych produktów.

  • Sporządzanie dokumentacji dla nowych produktów.

  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu oraz Działem Nowych Produktów w zakresie opracowania i aktualizacji etykiet produktów.

  • Rozpatrywanie reklamacji związnych z etykietami.

  • Ocena etykiet pod kątem jakościowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Ocena Jakości Żywności..

  • Praktyczna znajomość prawa żywnościowego.

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole, cierpliwość, sumienność, zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

CONTIMAX

Firma Contimax S.A. to znany i ceniony lider wśród producentów przetworów rybnych w Polsce. Od ponad 29 lat z prawdziwą pasją i sercem produkujemy nasze wyroby, które wśród Klientów cieszą się sympatią i szerokim uznaniem. Jesteśmy twórcami takich marek jak Contimax, FisherKing, Connoisseur Seafood, Nowy Wiśnicz oraz Śledzie od Serca. W naszym portfolio znajduje się blisko 240 artykułów przetworów śledziowych, łososiowych, makrelowych, konserw oraz dań gotowych.

Nasze produkty obecnie są dostępne w 27 krajach na świecie. Od 2008 jesteśmy Spółką Akcyjną.

Sukces naszej firmy jest efektem wieloletniej pracy całego zespołu.

Przewiń do profilu firmy