Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracyjno-prawnych

UNIPRO

UNIPRO

553

Targowisko (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Ocena prawna treści etykiet suplementów diety

  • Udział w tworzeniu etykiet (sprawy organizacyjne)

  • Bieżące wsparcie zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane prawo, administracja, technologia żywności)

  • Gotowość do szybkiego uczenia się prawa żywnościowego (mile widziane doświadczenie w ocenie prawnej etykiet suplementów diety)

  • Doświadczenie we współpracy z innymi działami firmy

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1-B2)

  • Precyzja w działaniu

  • Praktyczna znajomość Excela

To oferujemy

  • Umowę o pracę na trzymiesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia

  • Praca w stabilnej, rozwojowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Świadczenia z funduszu socjalnego, w tym karnet Multisportu

  • Pracę w kameralnym zespole

  • Praca stacjonarna w Targowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pisemnych aplikacji zawierających CV (mile widziane zdjęcie).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Praca możliwa od zaraz.

UNIPRO

Unipro - producent suplementów diety i żywności dla osób aktywnych.

Przewiń do profilu firmy